AFAS Profit 1
Je maakt gebruik van AFAS Profit onder onze licentie. In de nacht van 3 op 4 november a.s. worden onze AFAS-omgevingen overgezet van Profit 22 naar Profit 1. Op deze pagina geven we een korte toelichting op deze overgang naar Profit 1.
Wat is er nieuw
Nieuw is Profit Home. Dit laat je favorieten zien en je historie. Deze items zijn verplaatst van het linker menu. Op Profit Home zie je ook de Meldingen staan, waar je eventueel direct op kunt doorklikken.
Nieuw is ook de zoekfunctie (Spotlight). In de afbeelding hieronder is dat het veld onder Goedemorgen Kees. Deze Spotlight kun je benaderen vanaf de Profit Home of vanaf iedere plek met Ctrl + spatie.
Sneltoetsen blijven aanwezig met Alt en de betreffende letter die in het menu zichtbaar wordt.
Weergave schermen
In weergaven zijn actieknoppen niet meer direct zichtbaar, maar deze staan nu achter de knop Acties.
Totalizer en exporteren van een weergave naar Excel zijn beschikbaar achter het tandwieltje rechtsboven in de weergave.
Medewerkers
Eigenschappen van medewerker:
Je kunt nu zoeken in de tabbladen aan de linkerzijde
Acties (bijv. proforma) staan niet meer linksonder, maar naast de tabbladen aan de linkerkant van het scherm.
Vensters verplaatsen of formaat van vensters wijzigen helaas is niet meer mogelijk.
Salarisverwerking
Bij medewerkers met een auto wordt bij uit dienst melden nu ook de vraag gesteld of de auto afgesloten moet worden per datum uit dienst.
Het 5-schermen overzicht van de loonberekening is aangepast en heet nu Salarisverwerking. Een toelichting vind je in de Help van AFAS: Salarisberekening / Salarisverwerking raadplegen - AFAS Help Center
Introductievideo
Profit Communication Center
Het PCC (Profit Communication Center) moet opnieuw geïnstalleerd worden. Dat kan al vóór 3 november, het nieuwe PCC werkt ook in combinatie met Profit 22. Gebruik hiervoor de volgende link: https://klant.afas.nl/update-center/downloads.
Voor het installeren van het PCC verwijzen we je naar bijgaande handleiding.
Contact
Mocht je vragen hebben, naar aanleiding van deze overgang, kun je die uiteraard stellen aan je salarisadministrateur. Neem gerust contact met ons op.