Wereldeconomie

Wereldwijde onrust in de economie: wat moet ik er als mkb-ondernemer mee?

Van importheffingen tot renteverhogingen en geopolitieke spanningen – we voelen allemaal de onrust in de wereld. Wat betekent dat voor jouw bedrijf? In deze workshop krijg je overzicht, handvatten en inspiratie om koers te houden.

Prijs Gratis
Datum 09 mei, Dordrecht

Omschrijving

De wereldeconomie is onrustig. Importheffingen, oplopende rentetarieven, inflatie, en sterke fluctuaties op de beurzen zorgen voor veel onzekerheid. Geopolitieke spanningen en verstoorde ketens maken het speelveld nog complexer. Het is lastig geworden te overzien wat er precies speelt – laat staan wat al deze ontwikkelingen betekenen voor jouw bedrijf. Hoe kun je hier het beste op reageren? 

In deze workshop schetsen we de grote lijn: we leggen op een begrijpelijke manier uit wat er gaande is in de wereld en waarom dat effect heeft op jouw onderneming. Geen ingewikkelde theorie, maar een overzicht van de belangrijkste ontwikkelingen, vertaald naar de praktijk. Wat kun je doen om je bedrijf weerbaarder te maken? Hoe hebben andere ondernemers zich voorbereid op tijden van onzekerheid?  

Resultaat

  • Snap je in begrijpelijke taal wat er speelt in de economie (denk aan importheffingen, rentetarieven, geopolitiek). 

  • Weet je welke acties je vandaag al kunt ondernemen om je bedrijf weerbaarder te maken. 

  • Heb je ervaringen gehoord van andere ondernemers – en de kans gehad om met hen in gesprek te gaan. 

  • Weet je wat jij nú al kunt doen om voorbereid te zijn. 

Programma

14.00 uur | Inloop

14.30 uur | Concrete en praktische duiding ‘wat is er aan de hand?’

15.00 uur | Hoe reageer ik hier als MKB-ondernemer op?

16.00 uur | Netwerkborrel

Schrijf je hier in

Wij verwelkomen je graag! Laat hier je gegevens achter om een plek te reserveren.

Wereldwijde onrust in de economie: wat moet ik er als mkb-ondernemer mee?
Datum en locatie: 09 mei, Dordrecht
Prijs: Gratis
Trainer: